Konsultacje online

KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM ONLINE

W związku z aktualną sytuacją pandemii koronawirusa COVID-19 niektóre osoby mogą odczuwać niepokój lub smutek, a gorsze samopoczucie może wpływać na różne obszary życia codziennego. Nie jest tajemnicą, że specyficzne warunki życia, odosobnienie, izolacja społeczna – nasilają zaburzenia nerwicowe i depresyjne, a nie zawsze jest możliwość spotkania się na miejscu z terapeutą. Dlatego dbając o Państwa samopoczucie prowadzimy także konsultacje on-line, bez wychodzenia z domu. Wprowadziliśmy usługę spotkania z psychologiem przez Internet. Taka wizyta online, np. przez Skype, jest wygodna, a co najważniejsze bezpieczna. Pomoc psychologiczna jest zatem dostępna dla pacjentów z całej Polski. Dzięki temu nawet osoby mieszkające w innych województwach mogą znaleźć profesjonalne wsparcie i pokonać własne problemy. W naszej internetowej poradni pracuje wielu doświadczonych specjalistów, którzy od lat wspierają potrzebujących w powrocie do zdrowia psychicznego. Konsultacjeonline realizują lekarze i terapeuci po wcześniejszym uzgodnieniu i wybraniu formy i komunikatora, za pomocą którego będzie zrealizowana wizyta. Lekarz prowadzący psychoterapię na konsultacji online może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, e-skierowanie. Ta opcja jest także skierowana do tych z Państwa, którzy z różnorakich przyczyn nie mogą kontynuować leczenia w formie spotkań „na żywo” – dla nas najważniejsze jest, abyście niezależnie od tego, gdzie jesteście, mogli czuć się zaopiekowani.

Porady psychologiczne stacjonarnie i online

W placówce medycznej „Antoszówka” pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, m.in. psychoterapeuta, doradca zawodowy, psycholog online. W zakładce „Cennik” znajdą Państwo ceny usług oferowanych w naszej internetowej poradni psychologicznej. Ofertę kierujemy do pacjentów, którzy szukają pomocy np. z powodu:

  • zaburzeń lękowych,
  • stresu,
  • bezsenności,
  • depresji,
  • uzależnień.

W naszej placówce znajdą oni fachowe wsparcie. Podczas sesji internetowych lekarze realizują wszystkie założenia profesjonalnej psychoterapii. Wizyta u wykwalifikowanego psychologa online (przez Skype lub inny komunikator) pomoże w pokonaniu codziennych trudności i zmianie sposobu postrzegania problemów. Spotkania przez Internet są tak samo efektywne jak te odbywające się stacjonarnie. W wirtualnym gabinecie specjaliści wspierają pacjentów chcących:

  • wyeliminować lęk oraz frustrację,
  • przepracować negatywne emocje,
  • pozbyć się poczucia winy,
  • wygrać z depresją,
  • pokonać nałogi.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym na stronie cennikiemwizyt online. Dobry psycholog uczy pracy nad zmianami w życiu, które pomogą osiągnąć równowagę psychiczną.

Terapia małżeńska stacjonarnie i online

W naszej placówce w Gorzowie Wielkopolskim dostępnych jest wiele usług w zakresie zdrowia psychicznego oraz prawidłowych postaw społecznych. Należą do nich m.in. spotkania indywidualne z wybranym specjalistą oraz terapia dla par. Wizyta małżeńska jest możliwa również online, m.in. przez komunikator Skype. Wykwalifikowani psycholodzy i psychoterapeuci mają duże doświadczenie w pracy z klientami chcącymi poprawić wzajemne relacje w związku. Konsultacje psychologiczne zapewniają wsparcie i stanowią doskonałą okazję do spojrzenia z dystansu na własną rolę w małżeństwie i dostrzeżenie możliwości rozwoju. Nasza internetowa poradnia oferuje możliwość rozmowy z lekarzem lub terapeutą specjalizującymi się w terapii online. Pomoc psychologa jest często niezbędna, by dostrzec obszary wymagające poprawy i poznać skuteczne metody rozwiązania problemów.

Umów się na wizytę u psychologa

Umów się telefonicznie na porady psychologiczne i wybierz dogodną formę połączenia online z naszymi specjalistami. Terapia psychologiczna par i psychoterapia indywidualna to usługi, które realizujemy także przezInternet. Wizyty online są możliwe do zrealizowania na następujących platformach: