Psycholog Zuzanna Walkowiak

Zuzanna Walkowiak

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz ukończyłam 4-letnie studia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym nr 918, a niebawem ukończę studia z zakresu Psychoonkologii.
Od 2014 zdobywałam doświadczenie w pracy klinicznej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp (jako psycholog w Klinice Hematologii oraz konsultant na inne oddziały szpitalne), dodatkowo odbyłam ponad półroczny staż kliniczny w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Kobiet.
Przez lata pracy zdobyłam rozległe doświadczenie w pomocy psychologicznej osobom cierpiącym z powodu zaburzeń psychicznych, a także doświadczonym chorobami somatycznymi i walczącym z otyłością.

Jestem psychoterapeutą przyjaznym osobom LGBT+.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych i popularnonaukowych w poważanych czasopismach medycznych oraz nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach.

Pn 11:00-16:00  Śr 11:00-15:00 Czw 12:00-17:00